מעצבת פנים
טל': 050-6999255
עיצוב סלון בדירה | עיצוב פנים של סלון בדריה | עיצוב הדירה| חלי ישראליעיצוב פנים - עיצוב דירות | עיצוב דריה | חלי ישראליעיצוב סלון בדירה | עיצוב דירות | עיצוב פנים של סלון | חלי ישראלי

עיצוב פנים מודרני לדירה ברמת גן

בלב שכונה אפורה של בתי שיכון דו קומתיים על גבול רמת גן ובני ברק נרכשה דירה ישנה בת 2.5 חדרים בשטח של כ 70 מ"ר עבור בעלת הדירה וביתה המתבגרת. הדירה היתה  זקוקה לשיפוץ יסודי והחלפת כל תשתיות האינסטלציה והחשמל. במקור קיבלתי דירה בת שניים וחצי חדרים אך הצלחתי לייצר מהחלל שלושה וחצי חדרים מרווחים בעיצוב נקי תוך שימוש בצבעים בהירים מאד בכדי לא להקטין את החלל.

דרישת בעלת הדירה מעיצוב הפנים היתה תכנון מחדש של כל חלל הדירה. מכיוון שבעלת הדירה הינה מאמנת כושר וריצה שעובדת מהבית, הדרישה המרכזית היתה שבחלוקה מחדש של החלל, יוקדש מקום מרכזי לחדר כושר שיאפשר קבלת לקוחות ואימון בתוך הבית, מבלי שיופרעו החיים בבית.

עיצוב חלל המטבח

חלל המטבח שהיה גדול ומיושן הפך לחדר שינה של הילדה והמטבח נדד לחלל המגורים שגודלו אפשר להכיל בתוכו פונקציה נוספת. אמנם המטבח החדש הינו מטבח פתוח לסלון וקטן יותר מהמטבח המקורי, אולם עדיין מכיל את אותו שטח אחסון ומשטח עבודה מכובד שנוצר באמצעות אי הישיבה שמפריד אותו מהסלון. בסלון הורכבה ויטרינה מודרנית עם תריס אור חשמלי. עיצוב הסלון קיבל אלמנט מרכזי של קיר לבני סיליקט שמגדיר ותוחם אותו. המטבח והסלון רוצפו בגרניט פורצלן בצבע אפור כהה בעוד שאר הבית מחופה בפרקט אלון מולבן. הבדלים אלה תורמים להבלטת התיחום והגדרת החללים. הריצוף הכהה תורם ליצירת חמימות אך אינו פוגם בתחושת הגודל של החלל מכיוון שויטרינת הסלון החדשה מכניסה המון אור פנימה. בעיצוב חדר השינה המרכזי שבמקור היתה לו מרפסת קטנה ולא מנוצלת עם ויטרינה ישנה הוכנסה המרפסת לשטח החדר והויטרינה הוחלפה גם היא בויטרינה מודרנית עם תריס אור. הכנסת שטח המרפסת איפשר ניצול שלו ליצירת פינת עבודה בתוך חדר השינה. חדר האמבטיה גדל על חשבון מרפסת שירות ישנה ולא שימושית שהיתה במקור וכמובן עוצב מחדש וקיבל חלון חדש וגדול. לפי דרישת בעלת הבית הוחלף המקלחון המקורי באמבטיה. במרכז החלל הוחלט למקם את חדר האימונים הכולל מכונת ריצה, סולם התעמלות ומכשירים נוספים. חלל האימונים אינו סגור במתכוון על מנת לתת תחושת מרחב ופתיחות. הוא ממוקם במקום מרכזי אך אינטימי שלא ניתן לראות מהרחוב.

בעלת הבית מרוצה מאד מהתוצאה וכך גם המתאמנים שלה. בפועל, אי הישיבה במטבח משמש למעשה כ"בר ספורט"  עבור בעלת הבית והמתאמנים ובמשך היום הבית למעשה משנה את פניו.

נגישות