מעצבת פנים
טל': 050-6999255
מעצבת פנים מומלצת – חלי ישראלי

 

חלי היקרה,

כבר בפגישת ההיכרות הראשונה בינינו ידענו שהגענו אל האדם הנכון. נוצרה כימיה מיידית, שגרמה לנו לבחור בך ללא היסוס, וזאת לאחר שפגשנו לא מעט מעצבים אחרים. וכך יצאנו לדרך…

התהליך היה ארוך היות והבית שקנינו היה "על הנייר", ולקבלן היו גם את "השגעונות" והאילוצים שלו. ליווית אותנו לאורך כל הדרך ולאורך כל השלבים. הפגנת הקשבה ורגישות רבה לצרכינו והצעת אין ספור רעיונות יצירתיים.

הקשר הבין-אישי, החיבור, שנוצר ביננו הפך את התהליך איתך לחווייה מהנה ביותר.

התוצאה יצאה נפלאה. אנחנו אוהבים כל פינה בבית, כשלכל פינה יש את ה"סיפור" שלה – איך היא נוצרה ולמה… כל מי שבא לבקר מחמיא על יופיו של הבית, מתעניין במי נעזרנו, ואנחנו לא מהססים להפליג בשבחך.

אוהבים אותך מאד,

מירב ואלון מלמד, נס-ציונה
 

 

כשראיתי לראשונה את עיצוביה של חלי בסגנון פרובאנס הרגשתי שזו בדיוק האווירה שאני רוצה לייצר בביתי.
בהמשך, העבודה עם חלי התגלתה כחוויה שיתופית ותכליתית ביותר. חלי מציעה כמה אפשרויות לכל דבר, אבל מאידך, יודעת לאזן אופנות ואסתטיקה עם פרקטיות וחשיבה לטווח ארוך.
מעל הכל, זמינותה הגבוהה של חלי היוותה משענת ביטחון בצמתים חשובים וחיסכון במשאבים.

מיכל פפר
 

 

חלי יקרה,

אנו מבקשים להודות לך על הייעוץ המקצועי, הליווי הנעים והחם  ועל הימים בהם בילינו אתך ובחברתך במהלך בחירת הריהוט ועיצוב הפנים של בית חלומותינו. הגענו אלייך בהמלצת חברים ומיד הבנו שאנחנו בידיים טובות ובטוחות. ייעצת, שכנעת וצדקת. זרמת איתנו והיית קשובה לרצונות ולהעדפות שלנו ולאלה הוספת מניסיונך, ביצירתיות ובמקצועיות המעוררים הערכה. בזכותך הגענו לחנויות ריהוט ואבזור ולאנשי מקצוע מעולים שבלעדייך לא היינו זוכים להכיר. 

שמחים שפגשנו אותך ושבעזרתך עיצבנו את ביתינו בטוב טעם ובחן.

יישר כוח,

לירון ואורן שני
 

 

פגשנו את חלי לפני כשנתיים בעת שחיפשנו מעצבת פנים שתעזור לנו לעצב מחדש בית לדוגמא שאותו רכשנו אך לא הצלחנו להתחבר אליו.

חלי הפכה את הבית שלנו ממוזיאון לבית חם ומשפחתי. כל פינה בבית שלנו מלאת אהבה ומשדרת חמימות. היא הצליחה לקחת את החלום שלנו ולהפוך אותו למציאות בסכום מוגבל אותו הקצבנו מראש כאשר אפילו אנחנו לא האמנו שזה אפשרי.

יש לנו בית משפחתי וחמים, מעוצב בצורה מרהיבה ועוצרת נשימה והכל בזכות ידייה וכישרונה הבלתי נדלה של חלי.

תודה לך שהפכת את הדירה שלנו לבית.

מיכל ועופר אדלר
 

 
 

 

נגישות